UP Watch’da Tüm Saatler Size Özel!

backlink 20 May 2017 Teknoloji 391  0

Bir saat beğeniyorsunuz ama aynı zamanda bu saatin size özel olmasını ve kendi zevkinize göre modifiye edilmesini istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Burada tüm saatler kişiye özel olarak üretiliyor, istediğiniz modeli beğeniyorsunuz ve istediğiniz özellikleri söylüyorsunuz, saatiniz ona göre hazırlanıyor.

Saat konusunda 2009 yılından bu yana hizmet veren UP Watch sitesinde bulunan tüm saatlerde kişiselleştirme özelliği bulunuyor. Aynı zamanda dünya üzerinde dokunmatik ve dijital saatlerde kişiye özel olarak ilk üretimi gerçekleştiren saat üreticisidir.

Saat Çeşitleri
İstediğiniz her çeşit saati bulabilmekle birlikte, seçtiğiniz saate sizin istediğiniz isim ve semboller eklenebiliyor. Dokunmatik saatkonusunda uzman olan www.upwatch.com, sizlere 2 yıl garanti ve hızlı servis imkânı sağlıyor. Buradaki en büyük avantajlardan biri, belirli bir kaç modele bağlı kalmadan istediğiniz saati seçip istediğiniz şekilde isim yazdırıp, simge ekletebiliyorsunuz. Dokunmatik saatlerde belirli modellere bağlı kalmak yerine çok çeşitli modellerde saatler üretilmiştir. Her zevke göre dokunmatik saatlerden mutlaka tercihinize uygun modeller bulabileceksiniz. Her çeşit akıllı saat ile istediğiniz seçimi yapabilir, sevgilinizi bu saatlerle mutlu edebilirsiniz.
Dilerseniz, led saatlerle göz alıcı bir görüntü yaratabilirsiniz. Sizin için özelleştirilmiş bir led saat, hem tarzınıza tarz katacak, hem de çok dikkat çekici bir görüntü olacaktır. Çeşitler arasında en çok tercih edilen modellerden olan spor saatlerle, tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Akıllı saat kategorisinde de göz alıcı çeşitler mevcuttur. Akıllı saatleri spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz ve spor esnasında kendinizle ilgili verileri saatinizden alabilirsiniz. Günlük kaç adım attığınız ve kalp atım rakamını akıllı saatlerimizle öğrenebilirsiniz.
Bu şekilde günlük kaç adım attığınızı hesaplayarak, yaktığınız kalorinin ortalama hesabını çıkarabiliyorsunuz. Bunun yanında sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyorsanız, akıllı saat modellerimiz en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Çünkü sosyal medya hesaplarınızda olan biteni ve gelen bildirimleri anında görüntüleyebiliyorsunuz.
Bir kere şarj edip ay bekleme süresi elde edebiliyorsunuz. UP Watch, size güvenilir ve kaliteli hizmeti aynı anda sunuyor. 28 ülkede tescillenmiş bir dünya markası olan UP Watch, tecrübesiyle de satış sonrası destek konusunda da hızlı bir şekilde yardımcı oluyor.

Acer Predator X34
Galaxy Note 8 ile Muhteşem Fotoğraflar Sizi Bekliyor
İnsansı Robotlar Öğretmenliğe Kodlanıyor
Turkcell T80 İncelemesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir