Seçimlerin en sağlıklı haber merkezi yerel gazete milliyet.com.tr oldu

2

30 mart seçimlerinin en güncel bir şekilde yayınlayan milliyet.com.tr merakla beklediğimiz anları sıcağı sıcağına yayınladı.

milliyet-secim-

Türkiye deki en önemli günlük gazetelerinden biri olan ve Erdoğan Demirören’inde sahibi olan Milliyet, Türkiye’nin de en etkili siyasi gazetelerinden biri haline geldi. Ayrıca Milliyet’in internet sitesi milliyet.com.tr Avrupa’dada en çok ziyaret edilen beşinci haber sitesi Türkiye’dede bir çok ziyaretçiyi barındırıyor.

İstanbul seçim yarışını AK Partinin kazanmasıyla da merak edilen ve seçim gündemine dair her şeyi açıklık kazandırdılar.

Günlerdir merakla beklediğimiz bu seçim sonuçlarının ardından bir çok soru işaretine de açıklık kazandırıyor. Bununla birlikte tüm Türkiye’de hatta Dünyada merakla beklenen sonuçların ardından büyük tartışmalara da yer verdi.

Bir çok haber kanallarında yalan haberlerle yada kafa karıştırıcı yazılarla insanların beynini yıkayarak seçimlerede etki etmiş bulunuyor. Seçimleri siyasetten yani sınıf mücadelesinden ayrı bir vaka durumuna getirmek siyasetin bir tarzı fakat bu vakaları düzgün bir şekilde toplayarak ortak bir meseleye açıklık kazandırmak ve hiç bir partinin yanında olduğunu belirtmeden tarafsız bir şekilde güncel haberler sunmak için en büyük örnek milliyet.com.tr dir bizim görüşümüz açısından en uygunudur.

Seçim hakkında kendine sorduğunuz hatta sormak istediğiniz tüm cevapları barındıran ve ayrıca tüm siyasetçilerin güncel açıklamalarını hiç çarpıtmadan sunan bir site.

Seçim günü tüm Türkiye’nin durmasının ardından dakikası dakikasına seçim yazılarını harfi harfine uyguladı ve ayrıca seçimle ilgili yorumlarını da bizlerle paylaştı. Eğer tarifsiz bir site bulamak istiyorsanız milliyet.com’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here