Samsung Galaxy S Serisinin En Çok Satılanları

Telefon markaları her yıl çıkardıkları cihazlar ile diğer markalarla yarışa girerler. Son dönemde akıllı telefon piyasasına yön veren Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung’un da en çok satılan S modelleri açıklandı. Bilindiği üzere şirket ilk olarak Galaxy S, Galaxy S2 ile devam etmiş ve Galaxy S3’te telefon piyasasına ağırlığını koymuştu. Peş peşe ürünler çıkaran Samsung, son olarak Galaxy S8’i tanıttı.

En Çok Satılan Galaxy S Serisi Cihazları

Samsung şirket ise çıkardığı Galaxy modelleri ile dünya çapında milyonlarca kullanıcıya hitap etti. Peki, Samsung’un hangi Galaxy S modeli en fazla satıldı?

Samsung Galaxy S3

Samsung şirketi akıllı telefon piyasasına Galaxy S3 ile damgasını vurmuştu. 2012 yılında piyasaya sürülen cihaz herkesin ilgi odağı haline gelmişti. Samsung Galaxy S3 ise o dönemde yaklaşık olarak 60 milyonluk bir satış rakamına ulaştı. Bu da Samsung’un Galaxy S modellerinden en çok satış gerçekleştirdiği cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge

2015 yılında şirket tarafından piyasaya sürülen Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, özellikle kavisli ekranı ile kullanıcıları mest etmeyi başardı. Samsung ise Galaxy S6 serisinde yaklaşık olarak 50 milyonluk bir rakama ulaştı.

Galaxy S5

Samsung’un bir diğer Galaxy S modeli olan cihaz, kısa süre içerisinde 45 milyonluk bir satış rakamına ulaştı.

 

 

1 YORUM

  1. Samsung’un son çıkan telefonları gerçekten kaliteli telefonlar. Rakip firmalar gibi onlarda her geçen yıl daha üst teknolojilerle haberler yapıyorlar. Bana göre iphone x’den daha iyi bir telefon çıkardılar. Güzel yazınız için teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here