Samsung Chromebook Plus İncelemesi

Samsung markasının merakla beklenen cihazları arasında yer alan Chromebook Plus, diz üstü ve tablet özelliklerini tek bir cihazda toplamış olan bir cihazdır. Note 7 modeli ile istediği başarıya ulaşamayan Samsung, bu durumu telafi etmek adına Chromebook Plus’u CES 2017 ‘de görücüye çıkarmıştır. Birçok özelliği ile hem tablet hem de laptop deneyimi yaşamayı mümkün kılan model, donanımsal ve yazılımsal özellikleri en çok merak edilen Samsung cihazları arasında yer almaktadır.

Samsung Chromebook Plus Özellikleri

LED ekran özelliği ile 12,3 inç büyüklüğüne sahip olan Samsung Chromebook Plus, 32 GB depolama alanına sahiptir. Yaklaşık 1,08 kilogram ağırlığı bulunmaktadır. Samsung Note serisinde olduğu gibi kalem desteği bulunan Chromebook Plus’ta da kalem desteği yer almakta ve bu sayede kullanıcılar çok rahat çizimler yapabilecektir. Altı çekirdekli işlemcisi sayesinde oldukça hızlı olan cihaz İntel Core M3 işlemcisine sahiptir.

Samsung Chromebook Plus’ın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Cihazın genel özelliklerine dair merakını gideren pek çok Samsung Chromebook Plus takipçisi, bu cihazın ne zaman ve kaç lira fiyattan satışa sunulacağının merakı içerisindedir.  Yaklaşık bir ay kadar bekletecek olan Samsung şubat ayında yeni ürününü piyasaya çıkaracaktır. 450 Dolar satış fiyatına sahip olacağı öngörülen cihazın Türkiye satış fiyatı da merakla beklenen konular arasındadır. Ön siparişleri şimdiden almaya başlamış olan markanın büyük bir çıkışla Samsung Chromebook Plus’u satışa çıkarması beklenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here