Microsoft Dynamics Zirvesi 2014 konferansı Çırağan sarayında başladı


Microsoft-logo Microsoft Türkiye etkinliklerini son günlerde oldukça sosyal şekilde sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda çırağan sarayında başlayan konferans da Microsoft Endüstri Yöneticisi David Brown Microsoft Dynamics hakkında yeniliklerden bilgiler veriyor.

Zirve, Microsoft Türkiye’nin genel müdürü Tamer Özmen’in açılış konuşması ile başladı. Özmen konuşmasında aşağıdaki metinlere yer veriyor:

“Bugün müşteri çağında yaşıyoruz. Sadece müşteri taleplerine yanıt vermeniz yeterli değil, bu talepleri öngörebilmeniz şart. Bu nedenle esnek, güçlü ve güvenilir Microsoft Dynamics ürünlerini, verimliliğin kapısını aralamak ve müşterilerinizi çok daha iyi anlamak için önemli bir fırsat olarak sunuyoruz. Hayran bırakan müşteri deneyimleri için, modern iş çözümleri sağlıyoruz“.

microsoft-turkiye-toplanti

Microsoft Türkiye, bu zirve konferansında Dynamics CRM 2013 lansmanını gerçekleştireceği bu etkinliğimizde Dynamics iş çözümlerini anlatacak ve iş ortaklarımızın sektörel çözümleri ile birlikte yarattığı müşteri başarı hikayelerini sizlerle paylaşıyor.

Yeni ve kapsamlı Microsoft Dynamics CRM hizmetleri, kurumların müşterilerini doğru ürün ve hizmetler ile eşleştirmelerine, doğru zamanda, doğru hizmeti vermelerine ve ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here