İpad Pro 10.5 Hakkında Detaylı Bilgiler

Apple firmasının üretmiş olduğu İpad pro 10.5 tabletleri son derece şık tasarımı ve işlevselliği sayesinde teknoloji piyasasında en fazla ilgi gören ürünlerden birisi olmayı başarmıştır. Bu ürünlerin işlevselliği o kadar sağlam ve kalitelidir ki pc kalitesindeki işlevselliklere yaklaşmasına çok kalmıştır. Tabiki de mac ve pc’ler kadar üst düzey verim vermese de yinede onların seviyesine gelmelerine az kaldığını söyleyebilirim. Daha önceden ipadlerde 12.9 inç ve 9.7 inçlik boyutları ile karşılaşıyorduk ama bu sefer Apple’ın üretmiş olduğu İpad pro 10.5 inçlik boyutu ile her iki ürünün tam orta boyutuyla gayette kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

İpad Pro Beklenen Verimi Veriyor

Bu ipad’de yüzey alanı büyütülmeden ekran alanına ait olan bölgenin büyültülmesi sağlanmış ve bu gayet güzel bir haber olarak gözümüze çarpıyor. Ayrıca bu cihazda ekranın üst tarafında bulunan sensörler sayesinde face id dediğimiz yüz tanıma ve algılama sistemi mevcuttur. Bu sistem sizin ipad‘inize sizden habersiz birilerinin girmeye çalışması durumunda kendini kapatarak girmelerine izin vermemektedir. Bu özellik gayet iyi düşünülmüştür.

A10x Fusion işlemcisine sahip olan bu ipad, bu sistemi sayesinde oldukça başarılı bir işe imza attığını belli ediyor. İpad’de oynanacak olan oyunlarda veya video izlenimlerde donma olmadan HD kalitesinde hizmetlerde sunmaktadır. Sadece oyun ve videolar değil bunların haricinde e-postalarınızı kontrol etmede, sosyal medyada dolaşmada, gazete ve dergileri okumada sorunsuz bir iş gerçekleştirebiliyorsunuz. Cihazın yazılımında İos10 imzası bulunuyor ve bu yazılım da bir ipad için oldukça iddialı bir işlemin yapıldığını bizlere gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here