HTC 10 kullanıcıları, Nougat’ı artık siz de kullanabilirsiniz!

KaRaKTeR 12 Ara 2016 Teknoloji 421  0

htc-10Her geçen gün farkı cihazların kavuştuğu Android Nougat’a son kavuşan mobil cihaz ise HTC 10 oldu! Nougat’ın piyasaya sürülmesinin ardından Android işletim sistemli mobil cihaz sahiplerinin neredeyse tümü söz konusu sürümün kendi cihazları için ne zaman yayınlanacağını merak ediyordu zaten.

HTC 10 için yayınlanan Android Nougat ‘çoklu pencere’ özelliğini de destekliyor. Bunun yanı sıra ayarlar menüsünde de bir dizi iyileştirmeye gidilmiş görünüyor.

HTC 10’da Android Nougat bildirim merkezinin yenilenmesiyle de karşımıza çıkıyor. Yenilenen bildirim merkezi üzerinden gelen mesajlar artık doğrudan yanıtlanabilecek.

Android Nougat ile gelişmiş ayar menüsüyle tanışacak olan kullanıcılar bu yeni menü sayesinde bir çok ayar menüsüne aynı anda ulaşabilecekler.

Twitter üzerinden duyurulan HTC 10 için Android Nougat sürümü şimdilik sadece ABD’deki HTC 10 cihazları için kullanılabilir olacak. Kısa zaman içinde tüm dünyadaki HTC 10 cihazı kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor.

İOS ve Android işletim sistemlerinin ciddi rekabet halinde olması en çok kullacıları memnun edecek gibi. Çünkü işletim sistemi üreticileri birbirleriyle yarışırken kullanıcı lehine çalışmış oluyorlar.

Android Nougat’ın mobil cihaz kullanıcıları üzerinde yarattığı heyacan uzun bir süre daha devam edeceğe benziyor. Henüz tüm Android cihazlar için yayınlanmamış olan Nougat sürümü yayınlandığı her cihazda yeni sürprizlerle karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Nedir, Nasıl Kazandırır?
Acer Predator X34
İnsansı Robotlar Öğretmenliğe Kodlanıyor
SpaceX’in Uzaya Gönderilecek Roketinin Testlerinin İlk Aşaması Tamamlandı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir