Fortnite Oynamak İçin Davetiye Beklemeye Son

Epic Games tarihinin en başarılı yapımlarından birisine imza atarak Fortnite projesini piyasaya sunmuştu. PUBG olarak bilinen online hayatta kalma oyununun farklı grafiklerle desteklenmiş versiyonu ve daha akıcı oyun deneyimi sunan sürümü ile Fortnite birçok oyuncunun gönlünde taht kurmuştu. Fortnite isimli oyunun en önemli özelliği ise PUBG gibi devasa ücretler istemeyip tamamen ücretsiz olarak piyasaya çıkması oldu. PUBG’nin yükselen grafiğine bir nebze balta vuran Fortnite online oyunlar kategorisinde lider olmakla birlikte oyunu sürekli olarak geliştiren ekip sayesinde keyif vermeye devam ediyor. Özellikle belirli bir alanda hayatta kalabilmek için verilen mücadeleyi üst seviyeye taşıyan Epic Games oyununun başarılı sonuçlar verdiği gözlemleniyor.

Fortnite Bilgisayarda Oynayın

Kısa süre önce mobil platformlara geleceği duyurulan Fortnite isimli oyun bilgisayar versiyonu ile büyük bir kitleyi bünyesine katmıştı. PUBG’nin mobil versiyonunun piyasaya sürülmesiyle birlikte kolları sıvayan ekip mobil platform için çıkış yapacağı süreyi kısalttı. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda akıcı bir şekilde oyun deneyimi sunmak isteyen Fortnite’ın kısa süre içerisinde büyük bir çıkış yakalayacağı düşünülüyor. Çünkü PUBG oyununun mobil versiyonunda kullanıcıları memnun etmeyen birçok durum ortaya çıktığından Fortnite geliştiricilerinin bu gibi durumları göz önünde bulunduracağı tahmin ediliyor. Özellikle amatör kişilerin dahi PUBG’de birinci olmasının oyunda gerçek oyuncu olmadığı yönündeki dedikoduları alevlendirmesi PUBG’yi derinden etkilemişti.

Mobil versiyonu ile kısa süre sonra davetiyesiz bir şekilde çalışacak olan Fortnite’ın şuan için davetiye alma zorunluluğu devam ediyor. Resmi web sitesi üzerinden davetiye alarak oyuna giriş yapabilir davetiyeniz geldiği zaman hesap oluşturabilirsiniz. Oyuna giriş yapmak için sunulan davetiye şartının kısa süre sonra ortadan kaldırılacağı ve herkesin oyuna girebileceği belirtiliyor. Davetiye alma konusunda zorlanan oyuncuların resmi web site üzerinden yapılan anlatımları takip etmesi ve orada anlatılan işlemleri uygulaması gerekiyor. En geç 72 saat içerisinde davetiye talebinize yanıt verildiğinden bu süreçte beklemekten başka çareniz kalmıyor. Ancak mobil versiyonda bu sıkıntı kısa süre sonra aşılmış olacak. Siz de davetiye almadan oyuna giriş yapabileceksiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here