Hem çift kameralı hem de çok ucuz: Oukitel U20 Plus

Bu Telefon dünyanın en ucuz çift arka kameralı telefonu olma özelliğini taşıyor. Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtılmasıyla birlikte kullanıcıların ilgisini çeken çift arkada kameralı telefonlara geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Çift arka kameralı mobil cihazların kullanıcı deneyimlerini ne yönde geliştireceği hala merak edilse de Oukitel U20 Plus bu deneyimi çok uygun fiyata sunuyor.

Fiyatı sadece 199 dolar olan Oukitel U20 Plus şimdilikte sadece internet üzerinden satışa sunulmuş durumda olsa da yakında mağazalarda görülmesi işten bile değil. Bunun için öncelikle bir firma tarafından ihraç edilmesi gerektiği de aşikar.

Oukitel U20 Plus’da 13 MP Sony IMX135 model bir ana kamerası bulunuyor, bu kameraya 0.3 MP ikinci bir arka kamera eşlik ediliyor.

Söz konusu cihazın en öne çıkan özelliği oldukça uygun fiyata çift arka kamera deneyimi sunması olarak görünüyor. Cihazın içinde 1.5 GHz Quad Core bir işlemci ve Full HD bir ekran mevcut. Çift arka kamera, işlemci ve HD ekran 3300 mAh bir batarya tarafından desteklenmekte.

Oukitel U20 Plus’ın dikkat çeken bir başka özelliği de çift sim kart desteği. Bir dönem bir çok markanın çift sim kart alanına yolunlaştığını her birimiz hatırlarız. Çift sim kartlı telefonlar kullanıcıları 2 ayrı mobil cihaz kullanımı derdinden kurtaran cihazlar olarak bilinmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here