Asus Zenbook Flip UX360UA İncelemesi

Asus’un ekstra ince ve bir o kadar da üstün performansa sahip Flip UX360UA’sı sık tercih edilen ve memnun kalınan bir bilgisayar. Zenbook serisinin dönüştürülebilme donanımına sahip ilk bilgisayarı olarak kabul edilen bu cihaz, dizüstünde incelik ve zarafet arayanların ilk tercihi.

Asus Zenbook Flip UX360UA Özellikleri

Özellikle Apple kullanıcıları, Windows kullanımına geçtiklerinde kalınlık ve hantallık şikâyetlerinde bulunurlar. Flip UX360UA daha çok bunu yıkmak için tasarlanmış. Cihazın ağırlığı 1.3 kg, kalınlığı ise 13.9 mm’dir. Ultra ince olan ve dönüştürülebilir dizüstü olarak tanımlanan bilgisayarın ekranı 13.3 İnç.

Görüntüsü dışında işlem becerisiyle de alkış toplayan ürünün İntel i7 6 nesil serisi olduğu biliniyor. Tercih edilme nedenlerinden bir diğeri dokunmatik olmasıdır. 13.3 inç ekran için yüksek kalite, QHD 3200×1800 çözünürlük ve dokunmatik olma durumu oldukça tercih edilesi.

Asus Zenbook Flip UX360UA

Birçok kullanıcı için hem ekranı hem de işlemcisi ile oldukça cazip görünen Flip UX360UA, kıyaslanabilecek rakiplerine göre %45 daha net ve tok görüntü sağlıyor. Görüntü ile birlikte ses konusunda da beklenenden fazlasını veriyor. SonicMaster teknolojili Harman/Kardon ile maximum bir kapasiteye sahip olduğunu gösteriyor.

Cihazın ram kapasitesi en fazla 16gb olabilir. Depolamayı ise 256 GB HDD ve 512 GB SSD disk ile sağlıyor. Nitekim bu kapasite, birçok dizüstü bilgisayar için oldukça fazla donanım anlamını taşıyor. Bir oyun ya da uzun süreli kullanımlarda kendini soğutmaya alması, ekran ışığını kısması da kullanıcılarını teşvik ediyor denilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here