A101’de Satılan Telefonlar

Türkiye’nin dev market zincirlerinden birisi olan A101 yapmış olduğu çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle satışa sunduğu ürünler ile ön plana çıkan dev markanın bünyesine kattığı kaliteli ürünler, rakipleri ile arasında uçurumluk fark yaratmaktadır. Birçok yönde çalışma yaparak ürün yelpazesini genişleten ve teknolojik ürünlere de önem veren A101’in Türkiye’de satışa sunduğu ürünler müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. A101 markasının bünyesine dahil ettiği önemli ürünler en büyük rakibi BİM tarafından da dikkat çekmektedir. Türkiye’de zirveyi zorlayan iki dev marka özellikle akıllı telefon ürünleri ile büyük ilgi görmektedir. Son dönemlerde dünya çapında yoğun ilgi gören birçok cihaz iki dev markada da satışa sunulmuştu. Özellikle indirimli fiyat ile raflara konulan bu tür ürünler alıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

A101 Markası Hangi Akıllı Telefonları Satıyor?

Dev market zinciri A101 önemli markaları raflarına koymaya devam ediyor. Yeni çıkan akıllı telefonlar dahil en çok satış yapan akıllı telefon markaları uygun fiyatlı seçenekleri ile alıcılara sunulmaktadır. Geçtiğimiz aylarda Xiaomi XA, Xiaomi Redmi Note 5A Prime, Samsung Galaxy S5 ve Vestel Venus gibi markalar raflardaki yerini almıştı.

Haziran ayında satışa sunulacak olan Samsung Galaxy J7 Duo ise bol miktardaki stoklar ile raflardaki yerini almaktadır. Cihaz orta segment için ideal ürünler arasında gösterilmektedir. Aynı zamanda gelişmiş özelliklere sahiptir.

Cihazın teknik özellikleri ise dikkat çeken bir diğer noktadır. Cihaz 5.5 inçlik ekrana sahiptir. Günümüzde bu ölçüler ideal ekran boyutu olarak görülmektedir. Cihazda 3 GB ram bulunduğu ve 32GB dahili hafızanın yer aldığı belirtildi. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan cihaz 1.6 GHz değerine sahiptir. 13 MP kamera ve 5 MP kameraya sahip olan cihazın ön tarafında ise 8 MP değerinde kamera bulunmaktadır. En önemli özelliği parmak izi sensörü olan cihaz android’in son işletim sistemi ile çalışmaktadır. A101 marketine gelen akıllı telefonun raflardaki fiyatı ise 1349 TL olarak belirlendi. Cihaz garantili bir şekilde A101 market zincirlerinden temin edilebilir ve incelenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here